Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

1. W Niedzielę Wielkanocną o godz. 6.00 Msza św. REZUREKCYJNA.

Następne Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

1. Dzisiejsza taca z przeznaczeniem na pokrycie kosztów ogrzewania i oświetlenia w naszej parafii za miesiąc marzec.

2. Dziękuję Parafianom, którzy złożyli ofiary na uregulowanie rocznych zobowiązań wobec Diecezji i Seminarium. Przez cały Wielki Post wpłynęły 174 koperty na łączną kwotę 7870 zł. Pozostało do spłaty 3904,98 zł. Wielkie Bóg zapłać!

3. Przez cały tydzień trwa Uroczysta Oktawa Świąt Zmartwychwstania. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Z ofiar składanych do puszki na utrzymanie kościołów i Grobu Pańskiego w Ziemi Świętej zebrana została suma 233,74 zł.

5. Składam podziękowanie wszystkim osobom, które przyczyniły się do duchowego i materialnego przeżycia Triduum Paschalnego. Serdecznie dziękuję siostrom dominikankom z Mielżyna za dekoracje ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję wszystkim Darczyńcom, za złożone ofiary na wystrój świąteczny oraz kwiaty do Grobu Pańskiego i Paniom, które dbały i dalej dbają o czystość kaplicy.

6. W poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w niedzielę 8.00, 9.30, 11.00 i 17.00. W tym dniu składka przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

7. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

8. W czwartek po Mszy św. sprawowanej o godz. 18.00 obowiązkowe spotkanie dla kandydatów z siódmej klasy szkoły podstawowej, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w przyszłym roku.

9. Stowarzyszenie Aktywne Dalki, Rada Osiedla i Parafia zapraszają 27 kwietnia br. wszystkie osoby lubiące aktywnie spędzać czas, na II Otwarty Bieg Przełajowy na Dalkach oraz marsz nordic walking. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9.30 – 11.30. Start dzieci o godz. 11.00, a dorosłych o godz. 12.00. Szczegóły na plakatach w gablocie. Uprzejmie proszę o upieczenie ciasta, którym poczęstujemy zawodników.

10. Święta Wielkiej Nocy to czas składania życzeń. Z tej okazji, życzę Parafianom, Gościom, Sympatykom naszej wspólnoty, aby Zmartwychwstały Chrystus napełnił Wasze serca pokojem i miłością, niech doda siły w pokonywaniu życiowych trudności, wzmocni wiarę w ludzi, obudzi radość do życia i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Spokojnych, pełnych radości
    Świąt. Szczęść Boże.