Parafia Matki Zbawiciela

Gniezno - Dalki

Ogłoszenia parafialne 13.10.2019

28. Niedziela Zwykła

 1. Wszystkim, którzy duchowo i czynnie zaangażowali się do pięknego przeżycia uroczystości odpustowej naszej parafii bardzo serdecznie dziękuję. Dzisiaj po każdej Mszy św. w ramach dalszego świętowania odpustu zapraszam wszystkich parafian, gości i sympatyków naszej parafii na kawę i ciasto odpustowe, do refektarza oraz tzw. „harcówki” mieszczącej się na pierwszym piętrze.

 2. W miesiącu październiku w naszej parafii nabożeństwa różańcowe sprawowane są codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o godz. 16.30.

 3. Przez cały miesiąc październik rozprowadzane są w zakrystii poświęcone różańce misyjne w cenie 4 zł. Zebrane ofiary zostaną przekazane na misje.

 4. Za tydzień taca parafialna z przeznaczeniem na remont dachu w naszej parafii.

 5. Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych i miesiąca listopada w którym szczególnie wspominamy naszych bliskich zmarłych i za nich modlimy się. „Wymienianki” jednorazowe i roczne proszę składać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy św.

 6. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 7. Po wieczornej Mszy św. /niedziela/ spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

 8. Od następnej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem „Ochrzczeni i posłani” wraz ze zbiórką ofiar do puszki na Papieskie Dzieło Misyjne.

 9. CEF w Gnieźnie zaprasza na rekolekcje skierowane do wiernych naszej archidiecezji. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.

 10. Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej zaprasza i zachęca seniorów do odwiedzenia targów produktów i usług dla seniorów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 25-27 października br. na których prezentowana będzie szeroka oferta pomocy. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.

 11. Parafia Archikatedralna w Gnieźnie organizuje Pielgrzymkę do Grecji – śladami św. Pawła w miesiącu czerwcu 2020 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz u ks. Krystiana Krysiaka, tel. 501156416.

 12. Gnieźnieńska wspólnota medytacji chrześcijańskiej pod opieką ks. Dariusza Larusa zaprasza na otwarty wykład o praktyce medytacji chrześcijańskiej, połączony z prezentacją książki: Medytacja, Droga Miłującej Obecności, który odbędzie się 8 października br. o godz. 19.00 w Sali Multimedialnej Centrum Edukacyjno-Formacyjnego AG przy ul. Seminaryjnej 2 (obok Seminarium Duchownego).

 

Sponsor

Loading...

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2017. Parafia Matki Zbawiciela Gniezno - Dalki.