Parafia Matki Zbawiciela

Gniezno - Dalki

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

 

 1. W Niedzielę Wielkanocną o godz. 6.00 Msza św. REZUREKCYJNA.

Następne Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

 1. Dzisiejsza taca z przeznaczeniem na pokrycie kosztów ogrzewania i oświetlenia w naszej parafii za miesiąc marzec.

 2. Dziękuję Parafianom, którzy złożyli ofiary na uregulowanie rocznych zobowiązań wobec Diecezji i Seminarium. Przez cały Wielki Post wpłynęły 174 koperty na łączną kwotę 7870 zł. Pozostało do spłaty 3904,98 zł. Wielkie Bóg zapłać!

 3. Przez cały tydzień trwa Uroczysta Oktawa Świąt Zmartwychwstania. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 4. Z ofiar składanych do puszki na utrzymanie kościołów i Grobu Pańskiego w Ziemi Świętej zebrana została suma 233,74 zł.

 5. Składam podziękowanie wszystkim osobom, które przyczyniły się do duchowego i materialnego przeżycia Triduum Paschalnego. Serdecznie dziękuję siostrom dominikankom z Mielżyna za dekoracje ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję wszystkim Darczyńcom, za złożone ofiary na wystrój świąteczny oraz kwiaty do Grobu Pańskiego i Paniom, które dbały i dalej dbają o czystość kaplicy.

 6. W poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w niedzielę 8.00, 9.30, 11.00 i 17.00. W tym dniu składka przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 7. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

 8. W czwartek po Mszy św. sprawowanej o godz. 18.00 obowiązkowe spotkanie dla kandydatów z siódmej klasy szkoły podstawowej, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w przyszłym roku.

 9. Stowarzyszenie Aktywne Dalki, Rada Osiedla i Parafia zapraszają 27 kwietnia br. wszystkie osoby lubiące aktywnie spędzać czas, na II Otwarty Bieg Przełajowy na Dalkach oraz marsz nordic walking. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9.30 – 11.30. Start dzieci o godz. 11.00, a dorosłych o godz. 12.00. Szczegóły na plakatach w gablocie. Uprzejmie proszę o upieczenie ciasta, którym poczęstujemy zawodników.

 10. Święta Wielkiej Nocy to czas składania życzeń. Z tej okazji, życzę Parafianom, Gościom, Sympatykom naszej wspólnoty, aby Zmartwychwstały Chrystus napełnił Wasze serca pokojem i miłością, niech doda siły w pokonywaniu życiowych trudności, wzmocni wiarę w ludzi, obudzi radość do życia i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Spokojnych, pełnych radości
  Świąt. Szczęść Boże.

   

 

 

 

Sponsor

Loading...

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2017. Parafia Matki Zbawiciela Gniezno - Dalki.